ESSENS PARFÉMY  dotek vůně

ESSENS KOSMETIKA  

ESSENS ZDRAVÍ 

 

Parfémy firmy ESSENS Czech jsou vyráběny především s důrazem na kvalitu. Vonné kompozice parfémů Essens jsou nejvyšší kvality od předního světového dodavatele jsou pod přísnou kontrolou pečlivě vybrány a s náležitou péčí míchány v České republice a tak máme vysoce kvalitní konečný produkt – kvalitní parfém, který krásně a dlouho voní.

Parfémy ESSENS, ať už dámské, či pánské mají 20% podíl vonných esencí, tedy takové množství, kterým se mohou chlubit pouze ty nejluxusnější parfémy. Essens parfémy jsou v 50ml lahvičce a také do kabelk v15 ml balení. Essens vůně Vás osloví svou vysokou kvalitou i luxusními flakónky z tradičních sklářských dílen z Itálie, ale hlavně cenovou dostupností pro každého.

Firma Essens Czech je nová česká firma, která vstoupila na trh v září 2011. K distribuci svých produktů pro zdraví krásu využívá síťový marketing. , dárky a prémie.

Nabízíme více jak 40 dámských a 20 pánských nejprodávanějších vůní.
 
Ve všech 60-ti vůních ESSENS rozšířila sortiment o sprchové gely a ve 40-ti dámských vůních si můžete dopřát i parfémované tělové balzámy, obohacené o hydratační komplex, vitamin E, bambucké máslo, meruňkový a konopný olej, díky kterým bude vaše pokožka nejen voňavá, ale i krásná a zdravá. Všechny naše produkty byly úspěšně certifikovány a registrovány pro prodej v každé zemi, kde je ESSENS zastoupena.
Všechny naše výrobky jsou vynikající kvality a odpovídají platným hygienickým a zdravotním předpisům EU.
 
Chcete nakupovat své oblíbené vůně výhodně?
S ESSENS nic neriskujete.
Jsme česká firma s vlastním sídlem, neschováváme se za fiktivní osoby, nenutíme do pravidelných nákupů, nelimitujeme povinným finančním obratem. Naopak. Registrace je zdarma a už jako nováček můžete využívat všech výhod členství.